Закон і Бізнес


З Днем адвокатури!


№51 (1141) 21.12—27.12.2013
1877

У День адвокатури, який відзначається в Україні щорічно 19 грудня, адвокатів привітали з професійним святом голова Національної асоціації адвокатів України Лідія Ізовітова та голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Валентин Загарія.


Шановні колеги!

Вітаю вас із Днем адвокатури, який усі адвокати країни традиційно відзначають у цей світлий день — день святого Миколая — захисника всіх людей!

Ми також захищаємо. Захищаємо всіх, незалежно від їхніх політичних поглядів, незалежно від їхнього віросповідання, кольору шкіри чи громадянства.

Цей рік для нас, адвокатів, був непростим. Попри дискусії, попри непорозуміння, ми згуртувалися, ми створили нашу єдину Національну асоціацію адвокатів, створили в усіх областях органи адвокатського самоврядування. Ми працюємо.

Я хочу побажати всім адвокатам, аби створені нами органи самоврядування рухалися двома шляхами. Перший — це надання знань адвокатам, підвищення їхнього професійного рівня. І другий, найважливіший, — нам потрібно захистити самих захисників. Це непросто, але для того й діють наші органи самоврядування, які я прошу більш активно ставати на захист адвокатів, згадавши, що для цього захисту є відповідні інструменти, є гарантії нашої незалежної адвокатської діяльності.

Усім адвокатам бажаю гарного Нового року та Різдва, затишку у ваших оселях і перемог на ниві захисту!

Голова НААУ Лідія ІЗОВІТОВА

 

Шановні колеги!

Від імені Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури та від себе особисто вітаю вас із Днем адвокатури!

З моменту заснування органів адвокатського самоврядування ми запровадили високі стандарти для того, щоб забезпечити чесність, об’єктивність і неупередженість у щоденній роботі адвокатів. Ефективне функціонування часом стає вразливим через певні зовнішні перепони в реалізації адвокатської діяльності, але й ці процеси гартують нас і не дозволяють утратити почуття єдності адвокатської спільноти. Вже сьогодні громада адвокатів учиться обстоювати гарантії адвокатської діяльності, які передбачені оновленим законодавством.

Разом ми формуємо практику, яка сприятиме роботі адвокатів нової генерації, котрі щодня приєднуються до спільноти колег. Я щиро вірю в те, що всі наші амбіції та цілі сформують освічену й висококваліфіковану когорту адвокатури та зміцнять статус адвоката.

Хочу вам побажати завжди демонструвати синергію професіоналізму та досвіду у вашій щоденній діяльності та мати натхнення для подальшого згуртування українського адвокатського середовища.

Нехай античний афоризм «Право — це мистецтво добра та справедливості» стане лейтмотивом вашої професійної діяльності та надихатиме на нові досягнення й перемоги!

З повагою Голова ВКДКА Валентин ЗАГАРІЯ

***

Редакція газети «Закон і Бізнес» долучається до висловлених привітань, а також бажає успіху та наснаги у роботі.