Закон і Бізнес


Попередні висновки


№45 (1135) 09.11—15.11.2013
ФОТО: ІВАН СТЕЦЕНКО
1604

5 листопада, під час засідання секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад, члени колегіального органу поспілкувалися з кількома претендентами на отримання мантії та суддями, щодо яких унесено подання про звільнення за порушення присяги. І, хоча секція не ухвалює остаточних рішень, її позицію буде покладено в основу вердиктів, які Рада планує винести на наступному засіданні.Чекаючи початку засідання, члени ВРЮ мали змогу обговорити проблеми, з якими стикається система правосуддя.

Під час співбесіди кандидат у судді Селидівського міськсуду Донецької області Анна БІЛА-КИСЕЛЬОВА відповіла на кілька теоретичних питань.

Судді Чортківського райсуду Тернопільської області Лідія КВЯТКОВСЬКА та Василь ПАРФЕНЮК пояснили недоліки у своїй роботі відсутністю єдиної судової практики.

Перш ніж прийняти рішення, у колегіальному органі мали змогу детально вивчити матеріали справ.

Володимир ГОНЧАРОВ (попереду) із Брянківського міськсуду Луганської області погодився, щоб на секції розглянули відразу два подання про його звільнення з посади за порушення присяги. Хоча попередньо на засідання виносилося лише одне.