Закон і Бізнес


ВІТАЄМО!


№28 (1015) 09.07—15.07.2011
1810


ВІКТОР ЯНУКОВИЧ
9 липня, 61 рік
Президент України, академік Академії економічних наук України, доктор економічних наук, кавалер орденів «За заслуги» ІІІ, ІІ та І ступенів, народний депутат V та VI скликань.

ВІКТОР ТАРАН
9 липня, 70 років
Перший заступник голови Комітету ВР з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, представник фракції БЮТ —«Батьківщина», народний депутат ІІ—VI скликань.

ІРИНА БЕЛОУСОВА
10 липня
Заступник голови Комітету ВР з питань економічної політики, представник фракції Народної партії, народний депутат III та VI скликань.

СТАНІСЛАВ МЕЛЬНИК
11 липня, 50 років
Член Комітету ВР з питань аграрної політики та земельних відносин, представник Партії регіонів, народний депутат V та VI скликань.

ЯРОСЛАВ КЕНДЗЬОР
12 липня, 70 років
Заступник голови Комітету ВР з питань культури і духовності, представник фракції блоку «НУНС», народний депутат I—VI скликань.

ПАВЛО ЛЕБЕДЄВ
12 липня, 49 років
Голова підкомітету Комітету ВР з питань транспорту і зв’язку, представник Партії регіонів, народний депутат V та VI скликань.

ІГОР ЛИСОВ
14 липня, 53 роки
Заступник голови Комітету ВР з питань будівництва, містобудування і житловокомунального господарства та регіональної політики, представник Партії регіонів, народний депутат V та VI скликань.

ВЛАДИСЛАВ ЗАБАРСЬКИЙ
14 липня, 43 роки
Голова підкомітету з питань цивільного законодавства Комітету ВР з питань правової політики, представник Партії регіонів, народний депутат V та VI скликань.

ПАВЛО МОВЧАН
15 липня, 72 роки
Голова підкомітету Комітету ВР з питань культури і духовності, представник групи «Реформи заради майбутнього», народний депутат I—IV та VI скликань.