Закон і Бізнес


10 років позбавлення волі за 100 тис. дол. хабаря – вирок ВАКС


.

18.04.2024 10:23
853

17 квітня 2024 року колегія суддів ВАКС оголосила вирок голові та депутату однієї з міських рад Ізмаїльського району Одеської області, яких викрили на проханні надати 100 тис. дол. неправомірної вигоди.


Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на САП.

Обвинувачені одержали частину цих коштів у сумі 50 тис. дол. від громадянина за забезпечення надання йому в оренду земельної ділянки комунальної власності площею близько 2,5 га.

Суд погодився з позицією прокурора САП та визнав указаних осіб винуватими у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК.

За вироком суду голові однієї з міських рад Ізмаїльського району Одеської області призначено покарання у виді 9 позбавлення волі з конфіскацією усього належного на праві власності майна. Депутату цієї ж ради призначено – 10 років позбавлення волі з конфіскацією.

Також суд позбавив цих осіб права обіймати посади в органах місцевого самоврядування та в органах державної влади на строк 3 роки.

Вирок Вищого антикорупційного суду набирає законної сили через тридцять днів з дня його проголошення, якщо його не буде оскаржено до Апеляційної палати ВАКС.

Закон і Бізнес