Закон і Бізнес


Затримано правоохоронця, який розвивав мережу з продажу наркотиків


.

13.03.2024 16:37
922

Працівники ДБР у взаємодії із СБУ викрили начальника сектору одного з правоохоронних органів Сумщини, який намагався поставити на потік продаж психотропних та наркотичних речовин.


Про це інформує «Закон і Бізнес» з посиланням на ДБР.

За власними каналами фігурант купував метадон та PVP-солі, після чого зілля перепродував наркозалежним особам. Допомагали правоохоронцю двоє місцевих мешканців, які фасували наркотики та зустрічалися із замовниками.

Сам правоохоронець мав одну з керівних посад у відділі, який займався протидією обігу наркотиків. Також він мав доступ до службової інформації щодо запланованих оперативних заходів, що допомагало йому приховувати власну злочинну діяльність.

Вже з перших продажів ділки заробили майже 50 тисяч гривень. Втім, у їхніх планах було нарощення обсягів збуту та отримання більшого доходу. Для цього правоохоронець навіть почав шукати третього помічника.

Після збуту чергової партії наркотиків правоохоронця затримано на «гарячому». Йому та двом його спільникам повідомлено про підозру у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту, а також незаконному збуті наркотичних засобів та психотропних речовин, вчиненому за попередньою змовою групою осіб у великому розмірі (ч. 2 ст. 307 КК).

Вирішується питання обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

Закон і Бізнес