Закон і Бізнес


Їсти поруч із пам’ятником і плюватися заборонили в Дубровнику


За даними порталу Holidu, Дубровник є лідером за кількістю туристів, які припадають на одного місцевого жителя: 36 до 1.

15.07.2023 14:02
1253

З неналежною поведінкою туристів на європейських курортах борються по-старому — штрафами. Поповнюється хіба що список провин та розмір санкцій.


Так, недавно для гостей хорватського Дубровника запровадили низку нових обмежень. Тепер тут не можна спускати собак з повідця, лазити по міських стінах і їсти поряд із пам’ятниками культури, повідомляє «Закон і Бізнес» із посиланням на «Європульс».

Крім того, туристам тепер не можна плюватися, кидати недопалки та ходити у купальниках. Порушникам загрожує штраф 265 євро.

Стежити за порядком будуть місцеві правоохоронні служби. Якщо турист здійснить заборонену дію вперше, то з ним проведуть виховну бесіду. Штрафи ж випишуть у разі рецидиву.

Як повідомляв «ЗіБ», раніше тут заборонили катати валізи на коліщатках мощеними вулицями. Однак, як уточнили в мерії міста, штраф за галасливу валізу також виписуватимуть лише в разі повторного порушення.

Закон і Бізнес