Закон і Бізнес


Мелітопольські чиновники набрали хабарів на 1,5 млн грн.


17.04.2013 14:19
1229

Злочинне угруповання з 5 осіб, до якого входив Мелітопольський міський голова та два його заступники, отримали хабарів від "маршрутчиків" на загальну суму 1,5 млн. грн.


Про це повідомив заступник начальника управління нагляду за додержанням законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства Генеральної прокуратури Станіслав Туровський.

«Правоохоронними органами Запорізької області знешкоджено злочинне угруповання з корумпованими зв’язками до складу якого входили 5 осіб, у тому числі Мелітопольський міський голова та два його заступники», - зазначив він.

За його словами, вказані особи упродовж 2011 – 2012 років вимагали і отримували хабарі від керівників підприємств, які здійснюють перевезення пасажирів на маршрутах загального користування. «Загальну сума хабарів становить понад 1,5 млн грн», - повідомив прокурор.

Наразі стосовно усіх членів організованого злочинного угруповання судом обрано різні запобіжні заходи. Під час розслідування на майно підозрюваних накладено арешт.

«На даний час у справі підозрюваним та їх захисникам вже повідомлено про завершення досудового розслідування, а також надано доступ до матеріалів справи», - зазначив С.Туровський.

Вказані особи підозрюються за статтями ч.4 ст. 358 КК України (використання завідомо підроблених документів), ч.1.ст.384 (завідомо неправдиві показання під час проведення досудового слідства), ч.4. ст.368 (хабар), ч.2 ст.209 (легалізація (відмивання) доходів, отриманих злочинним шляхом), ст.28 ч.1.ст366 (посадове підроблення), ст.28 ч.1 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень).