Закон і Бізнес


Генштаб ЗСУ: оперативна інформація на вечір, 4 серпня


Фото: Генштаб ЗСУ

04.08.2022 18:37
808

Упродовж 162 доби війни противник зосереджує основні зусилля на cході України з метою встановлення повного контролю над Донецькою та Луганською областями в межах їх адміністративних кордонів.


Про це повідомив речник Генештабу ЗСУ Олександр Штупун, інформує «Закон і Бізнес».

На Харківському напрямку ворог намагається прорвати оборону наших військ біля Гусарівки, бойові дії тривають.

На Слов’янському напрямку спроби наступу ворога в районах Долини та Богородичного, завдяки умілим діям наших військових, завершились крахом.

На Бахмутському напрямку штурмовими діями окупанти намагалися покращити тактичне положення в районах Бахмута, Соледара, Яковлівки та Вершини, успіху не мали та відійшли. Поблизу Травневого та Кодеми бойові дії тривають.

На Авдіївському напрямку ворог здійснив чергову спробу наступальних дій в районі населеного пункту Піски, успіху не має, бойові дії тривають.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог активних наступальних дій не вів. Безуспішно намагався прорвати оборону неподалік Марʼїнки, зазнав втрат та відійшов.

На Південнобузькому напрямку залишається високою інтенсивність обстрілів із озброєння танків та артилерії позицій наших військ вздовж лінії зіткнення. Наступальні дії у районах Білогірки та Лозового наші воїни зупинили та відігнали окупантів назад.

Закон і Бізнес