Закон і Бізнес


Кого ЕР дозволила обрати членами ВРП — список


Лев Кишакевич оголосив, кого вони вважають гідними посади члена ВРП.

23.06.2022 10:11
2118

Етична рада оголосила висновки щодо доброчесності осіб, які свого часу виявили намір обійняти посаду члена Вищої ради правосуддя за квотою парламенту. Із 12 осіб придатними для цього визнано тільки 4.


Такі результати відповідності критерію професійної етики та доброчесності кандидатів оголосив голова ЕР Лев Кишакевич під час сьогоднішнього засідання, повідомляє «Закон і Бізнес».

На порядок денний було винесене питання про прийняття рішення щодо відповідності критерію професійної етики та доброчесності 12 кандидатів. У лютому та травні цього року були проведені інтерв’ю із Сергієм Бабієм, Миколою Войнарівським, Володимиром Куценком, Романом Голобутовським, Ларисою Гольник, Романом Маселком, Миколою Морозом, Андрієм Шульгою, Оленою Заічко, В’ячеславом Тальком, Романом Яроменком та В’ячеславом Тиховлісом.

Із них доброчесними визнані:

Олена Заічко,

Роман Маселко,

Микола Мороз,

В’ячеслав Талько.

Тепер Верховна Рада може включати до порядку денного питання обрання 2 членів ВРП та нарешті заповнити свою квоту в Раді. Утім, рекомендація ЕР не означає, що нардепи зобов’язані обрати когось із цього списку. Цілком можливо, у нардепів є свій погляд на те, хто має їх представляти в органі суддівського врядування.

Закон і Бізнес