Закон і Бізнес


ЕР скаже парламенту, кого він може обрати членами ВРП


Співбесіди з першими 8 кандидатами у члени ВРП є доступними для перегляду і сьогодні.

23.06.2022 09:04
896

Сьогодні етична рада обіцяє оголосити свої висновки щодо доброчесності осіб, які виявили намір посісти місця у Вищій раді правосуддя за парламентською квотою.


Засідання ЕР розпочнеться о 10:00 і транслюватиметься на YouTube-каналі «Судової влади України», інформує «Закон і Бізнес».

На порядок денний винесене питання про прийняття рішення щодо відповідності критерію професійної етики та доброчесності кандидатів на посаду члена ВРП від Верховної Ради.

Загалом були проведені інтерв’ю з 12 кандидатами: Сергієм Бабієм, Миколою Войнарівським, Володимиром Куценком, Романом Голобутовським, Ларисою Гольник, Романом Маселком, Миколою Морозом, Андрієм Шульгою, Оленою Заічко, В’ячеславом Тальком, Романом Яроменком та В’ячеславом Тиховлісом.

Тепер ЕР має назвати щонайменше 4 прізвища для того, аби народні депутати могли проголосувати й заповнити 2 місця у ВРП за своєю квотою. Якщо доброчесних виявиться менше, буде оголошено новий конкурс.

Також цього дня ЕР планує завершити співбесіди з кандидатами на посаду члена ВРП від з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ. На онлайн-зв’язок мають вийти Лілія Орел, Микола Хавронюк, Сергій Меленко та Оксана Грабовська. Раніше члени ЕР поспілкувалися з Віталієм Яроцьким, Олексієм Горохом, Дмитром Лук’яновим та Лідією Москвич.

Хоча ЕР анонсує трансляцію засідання, власне співбесіди проводять у закритому режимі.

Закон і Бізнес