Закон і Бізнес


Як нотаріусам розблокувати спецбланки пояснив Мін’юст


.

20.05.2022 11:03
1319

Нотаріуси, які повернулися на робочі місця після деокупації та припинення активних бойових дій, мають перевірити невикористані спецбланки (їх серії і номери). Якщо бланки не були втрачені, викрадені, не є дефектними, зіпсованими або пошкодженими, їх можна використовувати для вчинення нотаріальних дій.


Відповідні роз’яснення надало Міністерство юстиції у своєму листі  №37825/37.1/32-22 від 19.05.2022, передає «Закон і Бізнес».

Для цього до регіональної філії ДП «НАІС» необхідно надіслати скріплений підписом і печаткою нотаріуса лист з проханням розблокувати придатні для подальшого використання спеціальні бланки нотаріальних документів із зазначенням їх серій та номерів. Кольорову скановану копію такого листа слід направити на електронну пошту inbox@nais.gov.ua, а його оригінал – засобами поштового зв’язку.

Нагадаємо, що у зв’язку із загрозою неправомірного вилучення чи втрати спеціальних бланків нотаріальних документів, які не були витрачені нотаріусами, через відсутність фізичного доступу до своїх робочих місць (контор), нотаріуси направляли до ДП «НАІС» письмові повідомлення щодо анулювання невикористаних спеціальних бланків нотаріальних документів.

Закон і Бізнес