Закон і Бізнес


Сучасна освіта в Україні: що краще обрати для підлітка?


.

04.01.2022 11:57
803

Сьогодні освіта підлітка, як і раніше, залишається актуальним і важливим питанням для кожного з батьків. Хочеться обрати напрямок, який буде цікавий дитині та водночас приносити їй добрий заробіток. Проте багато хто розглядає лише стандартний напрямок — здобути вищу освіту в державному чи приватному університеті України. Але чи буде цей варіант справді вірним і приносити гідний прибуток? Пропонуємо розібратися у цій статті.


Навчання фінансової грамотності – основа для кожної людини

Чому навчають дітей на курсах, створених засновниками школи Криптолоджі? Сучасний світ диктує свої правила процесу навчання. Для досягнення успіхів вже недостатньо мати ті знання та вміння, які були актуальні ще 5 років тому. Тепер важливо засвоїти хоча б основи фінансової грамотності, аби розуміти, як правильно розпоряджатися своїми ресурсами.

Cryptology – це школа трейдингу, яка за рік свого існування випустила вже понад 600 учнів. Особливо круто, що 80% випускників успішно застосовують набуті знання на практиці, отримуючи стабільний дохід від 10%. Цікаво, що перед початком роботи школи її засновники випустили спеціальний курс на безкоштовній основі для підлітків. Мета програми полягала у тому, що навчити дітей управляти і навіть примножувати свій капітал. Курс пройшов з неймовірним успіхом, засновники Cryptology School отримали чудовий фідбек, а також увагу до своїх починань від представників влади. Заручившись від них підтримкою, команда школи трейдингу планують зайнятися законопроєктом фінансової грамотності для учнів 9-11 класів. Навчання відбуватиметься у двох форматах – онлайн та офлайн. Також команда Криптолоджі має великі перспективи, а саме — вийти на рівень університетського навчання, запровадивши свою програму навчання за фінансовим напрямом.

Адже стандартну систему навчання, як шкільну, так і в університеті, вже давно час радикально переглянути. На жаль, з дитинства дітей вчать тому, що головна мета — стати ідеальним і сумлінним співробітником, а також отримувати хорошу оплату за свою роботу. А ось про те, як правильно та грамотно розпоряджатися своїми грошима, чомусь не розповідають.

Засновники школи Cryptology School хочуть показати дітям, наскільки важливо вміти правильно поводитися зі своїми коштами. Щоб інформація була закріплена і на практиці, як інструмент взяли криптовалюту — зараз це популярний ринок, який стрімко розвивається і цікавий багатьом. Діти матимуть можливість інвестувати кошти у різні проєкти, примножувати капітал, приймати самостійні та дорослі рішення. Таким чином, у дітей із самого дитинства закладатимуться правильні установки, які допоможуть їм у майбутньому розвиватися. Вони розумітимуть, що гроші мають приносити ще більше грошей. Що накопичувати кошти, відкладати, жити від зарплати від зарплати — це точно не норма і такі звички не призведуть до успішних кейсів. Вже у підлітковому віці хлопці усвідомлюватимуть, що необхідно закладати потужний фундамент, який стане для них гарантією життя назавжди.

Погодьтеся, що про це не розкажуть в університетах? Адже вартість навчання у вищих навчальних закладах точно не можна назвати доступною для кожного. Наприклад, у Києві середня вартість навчання за рік прирівнюється до 25 тисяч гривень. Якщо брати топові ВНЗ, то цінник може сягати 44 тисяч гривень за один рік. І чи буде програма навчання відповідати своїй ціні? Чи зможуть студенти одразу застосовувати отримані знання на практиці та заробляти гроші, не чекаючи випуску з вищого навчального закладу? Чи підходитиме навчання під сучасні реалії і зможе мотивувати людину на великі звершення, а також хороші заробітки?

Пам'ятайте, що світ швидко розвивається і змінюється. Необхідно підлаштовуватися під нові реалії, отримуючи певні знання та вміння. Якщо ви хочете спробувати себе в новій сфері або хочете дати дитині основи фінансової грамотності, обирайте школу Cryptology. До речі, засновники Крипталоджі впевнені в тому, що після проходження навчання з трейдингу та інвестування навіть підліток зможе заробляти на рівні з дорослою людиною. Це ще раз говорить про те, наскільки змінюється підхід до можливості отримувати гідний дохід. Тепер зовсім не обов'язково мати вищу освіту, яка при цьому коштує зовсім недешево, щоб мати правильні внутрішні установки. Важливо розуміти, що все починається з фінансової грамотності та вміння керувати своїми ресурсами. Важливо з дитинства закладати вірні установки, які допоможуть дитині розвиватися, досягати великих успіхів і не зупинятися на досягнутому. Освіта змінюється і трансформується, наше ж завдання — не зануритися в старі уявлення про правильний і класичний варіант навчання, який може зовсім не принести успіху людині в майбутньому.

PROMOTED