Закон і Бізнес


Додаткових 102,5 млн грн. виділять місцевим загальним судам


.

29.12.2021 14:25
3480

На оплату праці співробітників апаратів місцевих загальних судів виділять додатково 102,5 млн грн. за спецфондом держбюджету від сплати судового збору.


Таку суму збільшення планових показників судів Міністерство фінансів України погодило 29 грудня 2021 року, передає «Закон і Бізнес» із посиланням на прес-службу Державної судової адміністрації.

Зазначається, що кошти буде спрямовано «на оплату праці працівників апаратів місцевих загальних судів з метою забезпечення виплати матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань».

Тож заробітну плату працівників апаратів місцевих загальних судів буде підвищено до 12,3 тис. грн, а рівень стимулюючих виплат в цих судах складатиме не менше 38,3 % від посадового окладу.

Як відомо, Державна судова адміністрація України зверталася з поданням до Мінфіну щодо розподілу понадпланових надходжень до спеціального фонду державного бюджету від сплати судового збору, запропонувавши спрямувати 173 475,6 тис. грн на задоволення потреби судів у видатках споживання, з яких:

- 102,5 млн грн на оплату праці працівників апаратів місцевих загальних судів з метою забезпечення виплати матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань;

- 70,9 млн грн для забезпечення нарахування єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування згідно з нормативом відрахування 22 % судам, у яких недостатньо бюджетних асигнувань для здійснення відповідних видатків.

Закон і Бізнес