Закон і Бізнес


Знайти винного


.

№50 (1556) 11.12—17.12.2021
2264

Деякі особи схильні до перекладання власних негараздів на будь-кого іншого. Саме так вирішив зробити відповідач, який наполягав на тому, що винуватцем певних його проблем став суддя. Громадянин до останнього намагався переконати всіх у необхідності покарання законника.


Віталію Васильченку з Кам’янсько-Дніпровського районного суду Запорізької області надійшли клопотання від обвинуваченого у справі, який просив ознайомити його з матеріалами кримінального провадження. При цьому громадянин відкрито погрожував служителю Феміди й запевняв, що в разі ігнорування цієї вимоги буде скаржитися до Вищої ради правосуддя та Державного бюро розслідувань.

Своєю чергою суддя зазначив, що вказані матеріали більше не перебувають у його провадженні, оскільки згідно з ухвалою Запорізького апеляційного суду їх направили для розгляду до іншої установи.

Однак громадянин продовжував звинувачувати в усіх своїх негараздах саме В.Васильченка. Він навіть виявив бажання змінити захисника, зазначивши однією з підстав такого рішення її відмову подати скаргу на володаря мантії.

Натомість В.Васильченко повідомив про цю ситуацію ВРП (№3781/0/6-21). На його переконання, такі дії обвинуваченого містять явні ознаки впливу та свідчать про психологічний тиск на суд.