Закон і Бізнес


Чохли для iPhone 13, сумісні з MagSafe, які можна купити прямо зараз


.

07.12.2021 18:03
721

Наші 10 найкращих чохлів для iPhone 13. Тепер, коли у вас є новий iPhone 13 потрібно подумати про захист свого гаджета. Звичайно, це тільки питання часу, коли ваш смартфон випаде з кишені або зв’яжеться з вашими ключами, тому потрібно зараз потурбуватися про те, щоб запобігти майбутнім пошкодженням.


Якщо ви шукаєте чохли, які будуть працювати з вашим офіційним зарядним пристроєм або акумулятором MagSafe, то ми підібрали сторонній компанії, які нічим не уступають Apple, якщо якийсь футляр вам сподобається, то замовити чохли для iPhone 13 можна тут.

Nimble Spotlight Case

Зменшення споживчих електронних відходів є основною темою в новому iPhone 13, тож з цього випливає, що ваш новий чохол буде також показувати вашу екологічну позицію. З цією метою чохол Nimble Spotlight на 72% виготовлений з переробленого пластику (включаючи силікон і старі чохли для телефонів), а коробка не містить пластику або шкідливих хімікатів. Ми вже казали про те, що він сертифікований для захисту вашого телефону від падіння з 4,5 м?

Спортивний футляр Nomad

Відомий своїми красивими шкіряними футлярами, Nomad переносить свою мінімалістичну естетику в футляр, який може краще протидіяти щоденному зносу. Цей глянцевий, але міцний чохол, виготовлений зі стійкої до подряпин полікарбонатної рами та бамперів із TPE, має вбудовані магніти MagSafe, підтримує бездротову зарядку та навіть може ділитися вашою контактною інформацією через NFC.

Кейс Pitaka MagEZ 2

Шукаєте чохол без шкіри та силікону, щоб захистити свій iPhone 13? Pitaka MagEZ Case 2 для iPhone 13 виготовлений з тих же міцних арамідних волокон, які військові та аерокосмічна промисловість використовують у балістичних бронежилетах. Цей чохол не тільки міцний і довговічний, він підтримує MagSafe і Qi-зарядку, а також працює з сімейством інших продуктів, як-от магнітні гаманці та кріплення.

Nomad Modern Leather Folio

Цей Nomad Modern Folio виготовлений зі шкіри Horween зовні та TPE бампера всередині, щоб пом’якшити падіння вашого iPhone. Має потрійний режим роботи як ваш гаманець, ваша цифрова візитна картка (через NFC), а також зв’язна ланка для ваших аксесуарів MagSafe. Замовити чохли для iPhone 13 можна тут.

Speck Presidio Perfect-Clear Ombre

Дайте трохи кольору своєму iPhone 13 Pro Max, не перекриваючи його звичайним футляром, за допомогою чохла Presidio Perfect-Clear Ombre від Speck. Він не тільки має вбудовані магніти для роботи з аксесуарами MagSafe, але також може захистити ваш телефон від падіння з 13 футів. Його покриття Perfect-Clear бореться з пожовтінням, а покриття Microban зменшує ріст бактерій.

Survivor Endurance для MagSafe для iPhone 13

Надійний та екологічно чистий — цей футляр Survivor Endurance з MagSafe створений як для офісу, так і для вулиці. Розроблений, щоб витримувати багаторазові удари та падіння (MIL 810G). Мабуть, важко повірити, що цей міцний чохол виготовлений здебільшого з перероблених матеріалів. Незалежно від того, чи знаходитесь ви поза мережею чи в офісі, ви можете бути впевнені, що цей чохол працюватиме з MagSafe та іншими аксесуарами для бездротової зарядки.

Прозорий чохол Moment для iPhone 13

Ви не хочете приховувати колір свого iPhone 13 Pro Max, але також хочете захистити свій пристрій від порізів і подряпин. Ось тут і стане в пригоді чохол Moment’s Clear Case для iPhone 13. Він забезпечує товстий шар захисту від падіння з шести футів, а вбудовані магніти працюють з вашими гаджетами MagSafe. Замовити чохли для iPhone 13 можна тут.

Twelve South BookBook vol. 2 для iPhone 13

Ні, ви не носите iPhone 13 цілий день – ви носите BookBook, Twelve South – універсальна річ на кожен день. Vol. 2 тепер працює з аксесуарами MagSafe і кріпиться до задньої панелі телефону за допомогою магнітів. Цей шкіряний чохол є не тільки гаманцем, він також може перетворюватися на підставку для телефону.

Футляр OtterBox Figura Series з MagSafe

Завдяки цьому ексклюзиву Otterbox x Apple вам не доведеться жертвувати захистом заради дизайну чи функціоналу. Колекція Figura виготовлена з м’якого на дотик матеріалу для гарного зчеплення, з піднятими краями навколо екрана та камери, щоб захистити найважливіші функції вашого iPhone 13. Вона зручна для Magsafe, тому буде безперебійно працювати з іншими вашими Apple продуктами.

Захисний чохол Coach для MagSafe

Не дозволяйте цьому красивому чохлу з квітами від Coach вас обдурити: під його гарним зовнішнім виглядом криються сильні магніти, які мають підтримку MagSafe. Цей захисний чохол для Magsafe огортає ваш iPhone 13 у два шари захисних матеріалів і в бампер, що амортизує, тому ваш телефон може витримати навіть падіння з 3 метрів.

PROMOTED