Закон і Бізнес


Домашній офіс

Роботодавців штрафуватимуть, якщо вони зайвий раз потурбують працівника


Тепер батьки маленьких дітей зможуть і працювати, і проводити більше часу в колі сім’ї.

№47 (1553) 20.11—26.11.2021
2359

До пандемії основна маса населення і не уявляла, яким чином можна працювати віддалено. Нині для багатьох робота з дому стала звичайним явищем. До того ж чимало компаній планують залишити таку форму праці на постійній основі.


У Португалії внесли зміни до трудового законодавства, які регулюють дистанційну роботу і мають забезпечити баланс між працею та особистим життям, повідомляє Euronews.

Усі зміни до законодавства поширюються на компанії, що мають понад 10 працівників. Так, роботодавцям забороняють турбувати працівників у неробочий час. За порушення правила компанію можуть оштрафувати.

Крім того, роботодавцям заборонено стежити за активністю підлеглих, коли вони працюють вдома. Також компанії будуть зобов’язані оплачувати рахунки за електроенергію та інтернет працівника.

Зміни до законодавства стосуються і батьків маленьких дітей. Вони мають право працювати вдома без попередньої домовленості з роботодавцем.

Водночас компанії будуть зобов’язані запроваджувати заходи проти самотності. Для людей, які працюють дистанційно, потрібно організовувати офлайн-зустрічі принаймні кожні 2 місяці.

Зазначимо, що Португалія стала першою європейською країною, яка у січні цього року змінила правила дистанційної роботи на тлі пандемії.