Закон і Бізнес


Гроші понад план


.

№45 (1551) 06.11—12.11.2021
5734

Понад 306 млн грн. понадпланових надходжень від сплати судового збору спрямують на задоволення потреб судів у видатках споживання та розвитку. Вища рада правосуддя вже погодила таку пропозицію.


Як повідомили у Державній судовій адміністрації, додаткові кошти розподілять між місцевими та апеляційними судами: 291,3 млн грн. піде на видатки споживання , а майже 14,8 млн грн. — на розвиток.

При цьому понад 68 млн грн. підуть на оплату праці працівників апарату. За підрахунками ДСАУ, це забезпечить стимулюючі виплати в господарських, окружних адміністративних та апеляційних судах на рівні не менше 40%, а деяких — на рівні 75%.

Залишок від означеної суми планується спрямувати на закупівлю конвертів, паперу, марок, канцелярських та господарських товарів, оплату поштових послуг. Також планується провести поточні ремонти приміщень та оргтехніки,

Додаткові кошти, що спрямують на видатки розвитку, підуть на придбання серверів, комп’ютерів, обладнання для відеоконференцзв’язку. Також буде проведена експертизи проекту із будівництва огорожі, реконструкцію котельної та системи опалення у Херсонському апеляційному суді. А у Житомирському апеляційному суді встановлять пандус.

Нагадаємо, Вища рада правосуддя погодила звернення ДСАУ до Мінфіну щодо збільшення видатків для місцевих і апеляційних судів на засіданні 2 листопада 2021 року. Утім, такий розподіл ще мають погодити у Міністерстві фінансів.