Закон і Бізнес


Випадкове зізнання


№42-43 (1548-1549) 21.10—29.10.2021
2345

Одних злочинців тягне на місце злочину, інших — розповісти про скоєне. Американський мільярдер Роберт Дьорст опинився за гратами саме через свою балакучість.


Ще в 1982 році його підозрювали у вбивстві першої дружини Кетлін, яка зникла за півроку до того, як його батько увійшов до списку Forbes. Через 18 років Р.Дьоста закидали вбивство його подруги Сьюзан Берман. Її знайшли мертвою в своєму будинку в Лос-Анджелесі. За версією слідства, вона хотіла розповісти правду про смерть Кетлін.

Сам Р.Дьорст тривалий час усе спростовував, проте в грудні 2019 го зізнався, що відправив до поліції анонімне повідомлення із зазначенням місця, де заховав тіло Сьюзан. Прикметно, що він випадково зізнався в злочині на зйомках серіалу про самого себе, пише Euronews.

Власне за вбивство свідка злочину, влаштування засідки та використання вогнепальної зброї 78-річний спадкоємець імперії нерухомості й був днями засуджений до довічного ув'язнення без права дострокового звільнення.

У прокуратурі вже заявили, що будуть пред'являти підсудному нові обвинувачення, зокрема, за фактом вбивства першої дружини. До речі, раніше Р.Дьорст був виправданий присяжними за фактом ще одного вбивства — як вчинене при самообороні.