.
До Дня юриста, який святкується 8 жовтня, громадська організація «Асоціація адвокатів України» провела урочисту церемонію нагородження переможців всеукраїнського конкурсу Адвокат року – 2021.
За традицією, що склалася, захід проходив у столичному Hyatt Regency Kiev, передає «Закон і Бізнес».
Нагороди присуджувалися кращим адвокатам як у практиках, так і у спеціальних номінаціях.
У практиках:
FMCG & Retail - Максимова Юлія, АО «Тотум»;
аграрне право - Яськів Богдан, АО «Тотум»;
адміністративне право та процес - Бурдак Віталій, АО «Павленко лігал груп»;
антимонопольне та конкурентне - Праворуденко Тетяна;
банкрутство - Боярчуков Сергій, ЮК «Алєксєєв, Боярчуков та партнери»;
господарське (комерційне) право Шкелебей Олександр, АО «Есквайрс»;
екологічне право та енергетика - Куфтирєв Павло, АО «Greco»;
земельне право - Висіцька Ірина, Адвокатська фірма «Єфімов та партнери»;
злиття та поглинання- Мальський Олег, АО «Етерна ло»;
інвестиції - Мальський Маркіян, АО «Арцінгер»;
IT право - Шевцов Олег, АК «Александров та партнери»;
корпоративне право - Ковальчук Микола ЮК, «LI group»;
медичне та фармацевтичне право - Миколаєць Юлія, юридична фірма «Статус»;
медіа-право - Мотузюк Богдана;
митне право - Тасліцький Герман, Дельта інтернешнл сервісес;
міжнародний арбітраж - Сулейманова Амінат АО «AGA та партнери»;
морське і транспортне право - Денисова Ганна, Юридичне бюро Сергєєвих;
податкове право - Жукова Олена, Saivena group;
право інтелектуальної власності - Слободянюк Дмитро, АО «Reliance»;
сімейне право - Горецький Олег, ЮФ «Горецький і партнери»;
спадкове право - Собкович Віталій, АО «Альянс правових сил»;
судова практика - Петренко Юрій, АО «АДЕР ХАБЕР»;
трудове право - Загрія Надія, АО «Pravo garant»;
фінансове і банківське право - Зарубицька Вероніка, ЮК «АМБЕР»;
цивільне право - Бабенко Юрій, АО «Мітракс»;
wite collar crime - Лисенко Сергій, ЮФ «Грейсерс»;
антикорупційна практика - Борис Станіслав, АО «Юскутум»;
антирейдерська практика - Порайко Андрій, АО «Еверліґал»;
кримінальне право - Лисак Олександр, АО «Еквіті»;
кримінальне право - Пошиванюк Тарас АО «Еквіті»;
захист бізнесу - Вдовичен Олег, АО «Вдовичен та партнери»;
нерухомість та будівництво - Дєдов Євгеній, АО «Юрісвест».
У спеціальних номінаціях:
за вагомий внесок у розвиток адвокатури - Зейкан Ярослав;
юрист-науковець - Орлюк Олена, Інститут права КНУ ім. Т.Шевченка;
кращий журналіст, який пише на юридичні теми - Гончар Ірина, видавництво «Юридична практика»;
кращий in-house lawyer - Хомич Інна;
кращий in-house lawyer - Мусійчук Ірина;
юрист-громадський діяч - Оніщук Микола;
юрист-законотворець - Макаров Олег;
юрист-політичний діяч - Іонушас Сергій;
кращий молодий юрист - Боровець Аліна, АО «Мітракс»;
кращий молодий юрист - Рудометкіна Марія, ЮФ «Горецький і партнери»;
кращий студент - Абдураманов Аділь, Інститут міжнародних відносин КНУ ім. Т.Шевченка.