Закон і Бізнес


Анонс правових подій тижня 11 – 20 жовтня 2021 року


.

11.10.2021 09:17
1361

Цього тижня АПУ проведе урочистий прийом з нагоди дня юриста, на якому нагородить правників почесними відзнаками «За честь та професійну гідність», а також ВША та НШС проведуть освітні заходи.


11 жовтня

У Києві пройде урочистий прийом з нагоди святкування Дня юриста та відкриття року права-2021. Під час заходу, який традиційно у цей час проводить Асоціація правників України, відбудеться церемонія нагородження почесною відзнакою АПУ «За честь та професійну гідність».

У Харкові обговорять суперечливу судову практику щодо поділу майна подружжя. Дискусія пройде в рамках засідання комітету Асоціації правників України з цивільного, сімейного та спадкового права та відділення АПУ у Харківській області.

12 жовтня

Збереться на засідання Вища рада правосуддя. За його результатами двоє суддів можуть отримати подання про призначення, один поїхати у відрядження ,а 3 — піти у відставку. Також Рада має припинити відставку одного судді, щодо якого вступив в силу обвинувальний вирок.

Транслюватиметься вебінар «Як адвокату налаштуватися перед виступом в суді?». Спікер Вищої школи адвокатури розкаже, як подолати хвилювання перед виступом та запропонує техніки самоналаштування.

В Одесі відбудеться семінар «Актуальні питання дотримання стандартів прав людини слідчим суддею». Його для суддів місцевих загальних судів проведе Одеське регіональне відділення Національної школи суддів.

13 жовтня

У Вищій школі адвокатури пройде вебінар «Зменшення штрафів за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних». Аналізуватимуться позиції Верховного Суду щодо відповідальності платників, а також можливості зменшити штрафи за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних та розрахунків коригування.

В Ужгороді пройде семінар «Підвищення стандартів якості судових рішень у процедурі затримання іноземців». Навчання для суддів організовують Львівське регіональне відділення Національної школи суддів спільно з міжнародним фондом охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEKKA.

18 жовтня

Вища школа адвокатури запропонує онлайн-тренінг «Сімейна медіація».Йтиметься про психологію сімейного конфлікту, діагностику та його аналіз, а також методики виявлення потреб та інтересів сторін.

19 жовтня

Працюватиме комітет з медичного права Асоціації правників України. Обговорюватимуться проблемні питання щодо декларування видатків на отримання медичних послуг поза межами України. Зокрема, як не порушити право на таємницю про стан здоров’я.

У Вищій школі адвокатури можна прослухати вебінар «Запити податкової: судова практика». Слухачі дізнаються, як реагувати на запит під час перевірки, чому відсутність конкретики в ньому означає незаконність такого запиту ,а також як визначити, чи є призначена перевірка законною.

20 жовтня

Онлайн-обговорення: «Купівля нерухомості: на що необхідно звернути увагу до, щоб не стикнутися з витребуванням після». На це питання спробують відповісти учасники спільного засідання комітету Асоціації правників з нерухомості та будівництва та відділення АПУ у Харківській області.

Збігає строк подання робіт для участі у проекті «Кращі історії адвокатів». Асоціація адвокатів України спільно з АО «Barristers» запропонували колегам поділитися своїм досвідом та найцікавішими історіями, справами із власної практики на сторінках книги.

У Вищій школі адвокатури можна прослухати вебінар «Шлях до спеціалізації». Йтиметься про ідеальну спеціалізацію адвоката, стратегії її вибору, вимір доходу, а також особисті перспективи та побут.

Закон і Бізнес