Закон і Бізнес


Затверджено символіку ССО


Символіка Служби судової охороони

08.10.2021 16:19
3407

Служба судової охорони тепер має офіційні емблему і прапор.


Відповідний Указ №508/2021 "Про символіку Служби судової охорони" Президент підписав 6 жовтня 2021 року, передає «Закон і Бізнес».

Також ним затверджені Порядок використання емблеми та прапора Служби. Ним визначено, що емблема та прапор Служби судової охорони є офіційними відмітними символами, що вказують на належність до Служби.

Так, емблемою Служби судової охорони є вертикальне зображення срібної тростини судді Козацької доби, яке накладене на два срібні перехрещені бердиші з малим державним гербом України в центрі. Емблему вміщено у коло сіро-синього кольору, внутрішні краї якого обрамлені двома срібними дубовими гілками. Вона встановлюється у службовому кабінеті голови Служби, у залі засідань Служби, може використовуватися на однострої співробітників, бланках Служби, адміністративних будинках і спорудах, де розміщується Служба та транспортних і спеціальних засобах ССО.

Прапором Служби судової охорони є прямокутне полотно сіро-синього кольору зі співвідношенням сторін 2:3. У його центрі зображено емблему ССО, висотою 1/2 ширини полотнища. Він встановлюється в службовому кабінеті голови Служби й може використовуватися під час офіційних заходів та церемоній за участю Служби судової охорони.

Зображення емблеми та прапора Служби судової охорони також може відтворюватися на друкованій, рекламно-інформаційній та сувенірній продукції, кіно-, відео- і фотоматеріалах, що видаються (виготовляються) ССО або виготовляються на її замовлення. В інших випадках використання символіки Служби судової охорони визначається її головою.

Закон і Бізнес