Закон і Бізнес


Юристів запрошують поговорити із суддями про податкові спори


.

16.09.2021 09:23
2266

Однією з найбільш цікавих подій вересня для юридичної спільноти буде Tax Legal Day, що відбудеться сьогодні, 16 вересня. Головною особливістю даного заходу буде можливість поспілкуватися вживу із суддями одразу трьох інстанцій на тему податкових спорів.


Академія Ліга:Закон організувала тематичний форум, на який запросила суддю Окружного адміністративного суду м. Києва Валерія Кузьменка, суддю Шостого апеляційного адміністративного суду Володимира Кузьменка та суддю Касаційного адміністративного суду у складі ВС Ірину Желтобрюх.

Представники трьох інстанцій зокрема окреслять практику розгляду процедурних порушень податкових органів під час податкових перевірок та винесення рішень.

Поділитися власним досвідом захисту прав платників податків також запрошено практикуючих адвокатів. Так, про нюанси підготовки підприємства до обшуку розповість адвокат по економічним злочинам ЮК «Legal House» Денис Овчаров. А тактикою доведення в суді реальності господарських операцій поділиться адвокат із податкових спорів АО «Бояринцев та партнери» Олександр Бояринцев.

На завершення Tax Legal Day усіх чекає нетворкінг, в ході якого учасники заходу матимуть змогу обмінятися думками з колегами та завести нові знайомства.

Організатори шанують карантинні обмеження, тому кількість місць є обмеженою.

Детальніше дізнатися про захід та зареєструватися для участі в ньому можна за посиланням.

Tax Legal Day проводиться за інформаційної підтримки видання «Закон і Бізнес».

PROMOTED