Закон і Бізнес


МВФ схвалив перезапуск ВККС і вимагає наступних реформ


.

16.07.2021 11:58
2601

Прийняті Верховною Радою закони про перезапуск ВСП і ВККС зміцнять судову систему в Україні. Але для отримання нового траншу від МВФ потрібен прогрес в декількох інших областях.


На це звернув увагу представник МВФ Джеррі Райс під час щотижневого брифінгу, передає «Закон і Бізнес».

Заява прозвучала за підсумком візиту української делегації на чолі з головою Мінфіну Сергієм Марченко у Вашингтон.

Нагадаємо, мова йде про нещодавно прийняті закони:

 - «Про внесення змін до деяких законів України щодо порядку обрання (призначення) на посади членів ВРП і діяльності дисциплінарних інспекторів ВРП» (на базі проекту № 5068);

- «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо відновлення роботи ВККС» (на базі проекту №3711-д).

«Ми вітаємо нещодавнє схвалення законів, які зміцнять судову систему в Україні, але потрібен подальший прогрес в декількох інших областях, щоб підтримати завершення першого огляду в рамках програми, яку підтримує МВФ. Так що найближчим часом наші обговорення з владою будуть продовжені », - заявив Д.Райс.

Так, будуть продовжені консультації з питань управління в НБУ, банківського нагляду та виведення банків з ринку, фіскального дефіциту, відновлення і посилення антикорупційної системи, а також з енергетичної політики.

Закон і Бізнес