Закон і Бізнес


Досьє на залицяльника


№28 (1534) 10.07—16.07.2021
2934

Щоб краще пізнати одне одного, люди зустрічаються, спілкуються, придивляються. Та навіщо витрачати на все це час, якщо є простіший спосіб — зазирнути до поліцейського досьє?!


Констебль поліції британського графства Сомерсет Тереза Лайнс вирішила піти простим шляхом й увійшла в службову базу даних, щоб більше дізнатися про свого залицяльника, перш ніж погоджуватися на побачення.

Однак один з її колег помітив, що Тереза шукає в базі аж ніяк не підозрюваних, і повідомив начальству. Жінка намагалася все заперечувати і навіть звинуватила донощика в дачі неправдивих показань, але безуспішно, повідомляє Daily Mail.

Справу передали до дисциплінарної комісії, і та визнала дії констебля неправомірними. Згідно з її висновками, Т.Лайнс зловжила посадовими обов’язками й отримала доступ до конфіденційної інформації в особистих цілях. Санкцією за порушення службової дисципліни стало звільнення без попередження.

Як пояснили в поліцейському управлінні, перш за все тут дбають про дотримання закону підлеглими, що «життєво важливо для підтримки суспільної довіри». У тому числі мова йде і про дотримання політики захисту персональних даних.