Закон і Бізнес


Костін повідомив, коли запустять ВККС


.

15.06.2021 14:41
3030

У Верховній Раді таки мають сподівання на запуск роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.


Їх під час ІХ Міжнародного судово-правового форуму озвучив народний депутат, голова Комітету ВР з питань правової політики Андрій Костін, передає кореспондент видання «Закон і Бізнес».

«Наші очікування, що з моменту прийняття закону про відновлення роботи ВККС (йдеться про проект Закону №3711-д «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України – прим. Ред.) десь через пів року вона почне функціонувати», − сказав А.Костін.

Нагадаємо, що робота ВККС була зупинена після набрання чинності законом «Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування» №193-ІХ. Окремі положення цього закону були визнані неконституційними в результаті винесення Конституційним Судом рішення від 11.03.2020 у справі № 4-р/2020. Виправити ситуацію покликаний законопроект №3711-д, який зараз готується до другого читання.

Закон і Бізнес