Закон і Бізнес


Залучення до прекрасного


№23 (1529) 05.06—11.06.2021
1752

Щоб молодь вела культурний спосіб життя, потрібні гроші. Французький уряд вирішив простимулювати залучення нового покоління громадян до творчості.


У 2022 році тут запрацює програма Culture Pass, завдяки якій 18-річні французи отримають €300, аби долучитися до культури. Протягом двох років молоді люди зможуть витратити ці гроші на квитки до музеїв, кінотеатрів, художніх вистав. Також заохочується і власна творчість: наприклад, заняття танцями, покупка книг або музичних інструментів.

Останні 2 роки ця програма працювала в тестовому режимі. 73% її учасників у звітах повідомили, що вони відкрили для себе різні культурні заходи, а 21% уперше в житті відвідали музеї, пише «Европульс».

Також з наступного року відновить роботу програма Євросоюзу DiscoverEU. В її рамках 18-річні громадяни ЄС можуть виграти безкоштовну поїздку по Європі.

 

В 2022 году здесь заработает программа Culture Pass, благодаря которой 18-летние французы получат 300 на приобщение к культуре. В течение двух лет молодые люди смогут потратить эти деньги на покупку билетов в музеи, кинотеатры, художественные представления. Также будет поощряться собственное творчество: например, занятие танцами, покупка книг или музыкальных инструментов.

Последние 2 года эта программа работала в тестовом режиме. 73% ее участников в своих отчетах сообщили, что они открыли для себя разные культурные мероприятия, а 21% первый раз в своей жизни сходили в музеи, пишет «Европульс».

Также со следующего года возобновит работу программа Евросоюза DiscoverEU. В ее рамках 18-летние граждане ЕС могут выиграть бесплатную поездки по Европе.