Закон і Бізнес


Профільний комітет ВР умив руки у питанні звільнення Міністра охорони здоров`я


.

18.05.2021 17:17
1608

Комітет ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування не зміг набрати необхідних голосів для підтримки подання Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля про звільнення Максима Степанова з посади міністра охорони здоров’я.


Проект відповідного рішення підтримало лише 7 народних депутатів - членів профільного комітету, передає  «Закон і Бізнес». Ще семеро народних обранців утримались, а один проголосував проти.

Д.Шмигаль пояснив, що основна причина подання про звільнення М. Степанова з посади міністра охорони здоров'я – незадовільні темпи вакцинації і поставок вакцин від COVID-19, постійне перенесення термінів поставок. На його думку, «це свідчить про незадовільну роботу у розпал пандемії міністерства охорони здоров’я і міністра як менеджера». Крім того, за його словами у ВР було зібрано 150 підписів нардепів, серед яких і члени профільного комітету.

Також народні депутати заслухали самого М.Степанова.

Оскільки подання підтримано не було, Комітетом ухвалено рішення рекомендувати безпосередньо Верховній Раді визначитись шляхом голосування щодо підтримки чи непідтримки подання Прем’єр-міністра про звільнення Степанова М.В. з посади міністра охорони здоров’я України.

Закон і Бізнес