Закон і Бізнес


Нові лідери рейтингу


.

№19-20 (1525-1526) 15.05—21.05.2021
1893

Невдовзі «Закон і Бізнес» відзначатиме 30-ту річницю від дня виходу у світ першого номера газети. Також ювілейним є і новий конкурс «Читацьке визнання», який 5-й рік проводить наш тижневик.


За даними першого проміжного етапу лідерами читацьких уподобань стали одразу 3 претенденти, які йдуть майже в один рівень за кількістю переглядів їхніх матеріалів. Нагадаємо, що переможці в цьому конкурсі визначаються виключно за даними Google Analytics.

З невеликою перевагою перше місце наразі тримає інтерв’ю одного із корифеїв судової системи, голови Західного апеляційного господарського суду Бориса Плотніцького («ЗіБ» №7). Це тим більш знаково, враховуючи, що цього року на тільки наш тижневик, а й уся система господарських судів також відзначатиме 30-річницю від дня утворення.

На другій позиції — стаття керуючого партнера АО «CREDENCE», д.ю.н., заслуженого юриста України Василя Фаринника. Він проаналізував, як довго може тривати дізнання без вручення особі підозри («ЗіБ» №3—4).

Лідером у категорії «Найпопулярніший автор у мантії» за цей період стала суддя-спікер Дубенського міськрайонного суду Рівненської області Олександра Жуковська («ЗіБ» №49/2020). Вона змушена була порушити питання того колапсу, до якого невпинно наближається судова система в умовах хронічного відтоку кадрів. Нагадаємо, що за її прогнозами «точкою неповернення» може стати вересень цього року. 

Як буде насправді, дізнаємося восени. А наприкінці року точно знатимемо прізвища нових лауреатів нашого конкурсу, яких визначають виключно читачі «ЗіБ» та творчі здібності самих авторів. Тож натхнення і перемог!