Закон і Бізнес


Кабінет у шкаралупці


Здалеку відразу і не зрозумієш, що це робочий кабінет, а не господарська споруда.

№17 (1523) 24.04—30.04.2021
1091

Працювати вдома виявилося не таким уже привілеєм, як багато хто думав на початку карантину. На одній житлоплощі з дітьми й родичами нелегко зосередитися. А що, якщо створити офіс прямо у дворі?


Переступити поріг будинку, зробити кілька кроків по саду, щоб зайти в інше приміщення, — цього може бути достатньо для перепочинку. Крім того, убереже від домашніх стресів і поліпшить самопочуття.

Виходячи із цього, архітектори однієї лондонської будівельної компанії спроектували чи-то садовий сарай, чи-то відсік космічного корабля... А за задумом — робочий кабінет для тих, хто через пандемію змушений працювати віддалено, а місця у власному будинку не вистачає, пише Euronews.

За їх твердженням, у приміщенні створені «сприятливі умови для розумової праці». Адже, не чуючи гомону домочадців, простіше зосередитися. Особливо це корисно тим, кому складно відділяти роботу від особистого життя.

Ціна спокою — від £5000. Проте все, починаючи від внутрішнього планування і меблів, до кольорової гамми, підбирається під кожного клієнта індивідуально. Бентежить хіба що невеликий простір, на якому можна розмістити стіл, стілець і домашні капці. Та ще пару горщиків із квітами на поличках.

Утім, автори ідеї стверджують, що бажаючих придбати «офіс-купе» — хоч відбавляй. Причому заявки надходять не тільки від британців, а й із-за кордону. Адже можна усамітнитись і працювати, працювати і ще раз працювати...