Закон і Бізнес


Тур на халяву


№14 (1520) 03.04—09.04.2021
1327

Пандемія — не привід, щоб відмовитися від відпочинку. Тому уряд Нідерландів вирішив відправити майже дві сотні туристів на острів, щоб зрозуміти, наскільки це безпечно.


Як пише Daily Mail, голландська туристична фірма для експерименту планує подарувати відпустку 187 мандрівникам на грецький острів Родос за системою «all-inclusive». Проект створено з метою з’ясувати, чи можливий туризм в умовах пандемії.

При цьому голландці виявляться єдиними гостями в об’єкті розміщення, але їм буде заборонено залишати його територію. За умовами програми, туристів, які повернулися на батьківщину, зобов’яжуть пройти десятиденний карантин.

Володарем путівки може стати будь-який мешканець Нідерландів віком від 18 до 70 років, який не хворіє на коронавірус. Уже в перші дні після оголошення проекту бажання взяти участь у такому експерименті виявили близько 25 тис. громадян.

Уточнюється, що влада Нідерландів вирішила організувати цілу низку подібних експериментів, щоб з’ясувати безпеку проведення масових заходів. Так, нещодавно в країні відбулася конференція за участю 500 осіб і танцювальна вечірка, яку відвідали 1,3 тис. гостей. Як це вплинуло на захворюваність — не уточнюється.