Закон і Бізнес


Зеленський доповів президенту ЄБРР про хід судової реформи


23.03.2021 14:41
2773

В Україні вже відновлено архітектуру антикорупційних органів, а Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроекти про відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів та Вищої ради правосуддя.


Про це Президент України Володимир Зеленський розповів президенту Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо під час зустрічі передає «Закон і Бізнес» з посиланням на прес-службу глави держави.

Також Президент наголосив, що триває реформа правоохоронних органів, і він підписав закон про створення Бюро економічної безпеки. Новостворене бюро забере функції нагляду за економічними злочинами у правоохоронної системи, що сприятиме розвитку бізнесу та покращенню інвестиційного клімату в Україні.

«Судова реформа – серед найскладніших викликів, однак упродовж трьох років ми повністю її завершимо і створимо прозору, ефективну судову систему», – додав В.Зеленський.

«Україну та ЄБРР пов’язують добрі відносини та багато важливих проектів, у які Україна вкладає душу, а ЄБРР – віру та гроші. Ми вважаємо вас одним зі стратегічних фінансових партнерів. Для нас дуже важливі ці відносини», – зауважив Президент України.

Закон і Бізнес