Закон і Бізнес


Адвокат хоче скасувати реєстрацію ДБР через суд


.

22.02.2021 17:12
3130

ДБР не знаходиться за юридичною адресою, що внесена до Єдиного державного реєстру підприємств та організації. Не відповідність адреси реєстрації та фактичного місця знаходження бюро впливає на визначення підсудності справ при оскарженні рішень співробітників ДБР.


Зокрема, на цій підставі керуючий партнер АО «Богатир та партнери» Володимир Богатир звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом щодо скасування реєстрації Державного бюро розслідувань.

Відповідачами у позові зазначені Державне бюро розслідувань, Печерська та Солом’янська адміністрації,  третьою особою – Міністерство юстиції України.

Позивач, зокрема, просить суд скасувати та визнати недійсними державну реєстрацію ДБР, установчі документи і всі зміни до них, а також  припинити юридичну особу – Державне бюро розслідувань шляхом внесення запису щодо скасування державної реєстрації Бюро.

Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом. 

Позивач переконаний, що маніпулювання із «потрібною» підсудністю вочевидь відбувається за мовчазної згоди Офісу Генпрокурора, де не хочуть змінювати зручних хід речей. Бо ловити крупну рибу краще у каламутній воді. Докладніше про це – в авторській статті В.Богатиря «Переїзд, якого не було».