Закон і Бізнес


Ковзання на гущі


№8 (1514) 20.02—26.02.2021
1225

Влада Кракова придумала, як використовувати кавову гущу з користю для городян і природи. З її допомогою запропонували боротися з обмерзанням доріг і тротуарів.


Проект стартував на початку лютого, і до нього вже приєдналося більш як 50 кав’ярень у центральних районах міста. Дотепер вони просто викидали гущу, що залишається після приготування кави, пише «Європульс».

Використання соляних реагентів заборонене в парках та інших зелених зонах Кракова, бо сіль забруднює ґрунт і вбиває рослини. Замість солі в зелених зонах зараз використовується пісок. Хоча він і не є небезпечним для квітників та газонів, назвати його повністю екологічним не можна. Його, як правило, видобувають у кар’єрах, а це негативно впливає на навколишнє середовище.

Зате кавова гуща — повноцінна вторсировина, яка опинилася б на звалищі. До того ж у ґрунті кава стає органічним добривом. Правда, деякі екоактивісти сумніваються, що кава припаде до смаку земляним черв’якам.

В інших європейських країнах теж шукають більш «стійкі» способи справлятися з ожеледицею. Наприклад, один нідерландський проект розробляє технологію, яка дозволить боротися з кригою на дорогах за допомогою соку скошеної трави.