Закон і Бізнес


Аромати офісу

Французам дозволять їсти на робочому місці


Добре, якщо колега — француз і обмежиться круасаном до кави, а не замовить на обід піцу з часниковим ароматом.

№8 (1514) 20.02—26.02.2021
1236

Карантини і локдауни так порушили звичний спосіб життя, що до обмежень виявилися не готовими ні люди, ні закони. Деякі з них спантеличують взаємовиключними вимогами.


У трудовому кодексі Франції записано, що працівник не має права вживати їжу на робочому місці. І аж ніяк не через запахи. Ця норма відображає традиції французів, для яких обід — важлива частина дня і можливість поспілкуватися з колегами.

Починаючи із січня цього року уряд Франції дозволив співробітникам компаній, які в минулому році працювали віддалено, раз на тиждень приїжджати в офіс. При цьому зобов᾽язав роботодавців забезпечити їм максимальну безпеку. Але чиновники забули про життєво важливе — вживання їжі.

У нинішніх умовах збиратися разом у кафе заборонено. А в періоди локдауну такі заклади зачинені. Також діє заборона на кава-брейки, а співробітники в офісі повинні перебувати на відстані не менш як 2 м одне від одного.

Щоб допомогти працедавцям дотримуватися епідеміологічних заходів, уряд Франції нарешті вирішив скасувати закон, що забороняє працівникам вживати їжу безпосередньо за робочим столом.

Правда, в міністерстві праці схиляються до того, щоб повернути заборону на обід в офісі, коли пандемія закінчиться. Але представники профспілок вже закликають скасувати цю заборону назавжди. На їхню думку, ця норма порушує права працівників.