Закон і Бізнес


ADER HABER розширює партнерський склад


.

№7 (1513) 13.02—19.02.2021
781

Одноголосним рішенням Ради партнерів ADER HABER Law Firm співкерівник судової практики, радник, адвокат Андрій Гвоздецький обраний партнером фірми.


Андрій приєднався до команди ADER HABER Law Firm у 2013 році. Сьогодні він спеціалізується на веденні господарських справ в інтересах провідних компаній та корпорацій, представляє інтереси клієнтів у банківських спорах, проектах з реструктуризації заборгованості та проведення фінансових розслідувань. Має досвід представництва у виборчих спорах.

 «Я вдячний партнерам за високу оцінку мого внеску в розвиток нашої компанії і за велику довіру. Якщо ще кілька років тому партнерство було найвищою і ледве недосяжною сходинкою кар’єри в юридичній компанії, то сьогодні навпаки – стартова точка. Це момент, коли мрії про компанію та її досягнення визначають твої особисті прагнення і цілі, коли успіх компанії і бізнесу стає мірилом твого особистого успіху, - зауважив А.Гвоздецький. - У ролі партнера я ставлю собі великі завдання щодо посилення позицій практики на ринку юридичних послуг і реалізації стратегічних трансформацій у ADER HABER Law Firm. Певен, що моє особисте прагнення перетворювати на краще те, що мене оточує і чим я живу, відповідає очікуванням партнерів і нашим спільним прагненням».

А.Гвоздецький виступав у якості одного з ключових експертів проекту з реструктуризації кредитного портфелю українського лідера автомобільної промисловості на суму понад 300 млн. доларів. Серед інших проектів Андрія: представництво інтересів одного з найбільших в Європі підприємств металургійного сектора в спорах з митними органами; ведення договірних спорів та спорів про захист прав інтелектуальної власності в інтересах транснаціональної компанії – виробника агрохімічної продукції; представництво інтересів клієнта у спорах, пов’язаних з регулюванням ринку енергетичних послуг.

З 2019 року А.Гвоздецький входить до складу Юридичної комісії Національного олімпійського комітету України.

«Підвищення Андрія Мироновича до партнера було природнім і цілком очікуваним. Він сильний професіонал, який має стратегічне мислення та здатен прогнозувати дії противника і розвиток подій. Упевнений, що обрання Андрія відкриє нові стратегічні можливості для нашої компанії. Адже всі знають Андрія Гвоздецького як людину з твердою життєвою позицією, перфекціоніста в роботі та житті. Величезна кількість клієнтів цінують співпрацю з Андрієм і знають, що якщо проект в його руках, то результат буде бездоганний», - прокоментував обрання керуючий партнер ADER HABER Law Firm Юрій Петренко.