Закон і Бізнес


Співробітників ССО каратимуть по-новому


16.01.2021 15:43
3375

Закон про судоустрій і статус суддів зазнає змін в частині проходження служби у Службі судової охорони. Зокрема, будуть переглянуті повноваження голови ССО заохочувати і карати співробітників.


Комітет ВР з питань правової політики рекомендував парламенту приняти проект Закону №3935 «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо врегулювання окремих питань проходження служби у Службі судової охорони у другому читанні та в цілому з техніко-юридичним опрацюванням, передає «Закон і Бізнес».

Документом, зокрема, передбачено:

утворення державної служби у Службі судової охорони та її територіальних підрозділів;

вдосконалення наявного порядку визначення стажу служби у Службі судової охорони;

поширення дії Дисциплінарного статуту Національної поліції на співробітників Служби судової охорони, а також визначення повноважень голови Служби судової охорони та інших керівників Служби щодо застосування заохочень та накладення дисциплінарних стягнень на підпорядкованих співробітників;

створення можливості співробітникам Служби судової охорони для захисту своїх прав та законних інтересів утворювати професійні об’єднання та професійні спілки відповідно до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності».

У ВР повідомили, що до другого читання надійшло 27 пропозицій, з них 16 пропонується врахувати.

Закон і Бізнес