Закон і Бізнес


16 кандидатів на посаду директора КЦ з надання правової допомоги пройдуть тестування (прізвища)


22.12.2020 14:56
3289

Комісія з відбору кандидатів на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги допустила до тестування 16 кандидатів.


Рішення було прийняте на засіданні 21 грудня 2020 року, передає «Закон і Бізнес» з посиланням на Міністерство юстиції України. Тестування відбудеться 23 грудня 2020 року о 12.00 за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73.

Тож, до етапу проходження тестування допущені:

Баранов Олександр Олександрович;

Бреус Сергій Михайлович;

Глазунова Ольга Геннадіївна;

Дрелінський Сергій Вікторович;

Дроздов Олександр Михайлович;

Лисак Сергій Олександрович;

Личик Микола Миколайович;

Маліновська Світлана Володимирівна;

Маньківська Олена Броніславівна;

Маркевич Вадим Янович;

Матвійчук Олена Миколаївна;

Мелян Наталія Юріївна;

Охріменко Віталій Олексійович;

Павлюк Микола Григорович;

Свірець Вячеслав Володимирович;

Сюр Наталія Вікторівна.

Як повідомили у відомстві, тест загальних навичок складатиметься з 60 тестових питань та включатиме два блоки: абстрактно-логічний (30 питань) та вербальний (30 питань). Для кожного блоку встановлено наступні часові обмеження: для абстрактно-логічного – 20 хвилин, для вербального – 8 хвилин. Результати кожного блоку тесту підраховуються за допомогою стандартизованих балів за шкалою від 55 балів до 145 балів.

Також комісією встановлено мінімальну кількість балів, яку кандидат повинен набрати для допуску до наступного етапу проходження конкурсу для:

абстрактно-логічного блоку – 100 балів;

вербального блоку – 100 балів.

Під час проведення тестування кандидатам забороняється користуватися електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками, іншими матеріалами, а також спілкуватися один з одним. Складення повторного тесту не допускається.

Закон і Бізнес