Закон і Бізнес


Знехтувані небом


№50 (1504) 12.12—18.12.2020
1187

Кішки, черепахи, свині й навіть павичі на борту остаточно підірвали довіру суспільства до категорії тварин, яких можна провозити легально і безкоштовно. Домашні улюбленці більше не будуть надавати в небі емоційну підтримку господарям.


Міністерство транспорту США опублікувало правило, що стосується тварин на рейсах авіакомпаній. Відтепер як службові тварини разом з пасажирами зможуть літати тільки собаки, а для компаньйонів, яких пасажири використовують для емоційної підтримки, будуть діяти інші правила.

Так мандрівники з тваринами-помічниками будуть зобов’язані реєструвати їх у вантажному відсіку і оплачувати перевезення. Імовірно, авіакомпанії зможуть заробляти на цьому до $ 59,6 млн на рік.

Delta AirLines тільки в минулому році перевезли 600 тис. тварин, які кусали інших пасажирів, гавкали на собак-поводирів і пісяли на килим. Згідно з останнім правилом, яке вступає в силу наприкінці грудня, службовою твариною може вважатися собака, спеціально навчений для допомоги людині з фізичними або психічними відхиленнями.