Закон і Бізнес


Визначено нові умови побачень засуджених із родичами


03.12.2020 11:54
1859

Через поширення в Україні СOVID-19 змінено порядок надання побачень засудженим та особам, узятим під варту, які перебувають в установах Державної кримінально-виконавчої служби України.


Відповідну постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641» погодив Уряд, повідомляє «Закон і Бізнес» з посиланням на  Міністерство юстиції України.

Постановою засудженим надається право на тривалі побачення з близькими родичами за наступних умов:

— якщо в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах ДКВС України наявні вільні приміщення для ізоляції засуджених;
— якщо у близьких родичів засудженого на момент побачення відсутні ознаки інфікування COVID-19 та якщо вони мають лабораторно підтверджений негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більше як за 48 годин до дня надання тривалого побачення;
 — якщо близькі родичі, які прибули на побачення, нададуть оригінал документа, що підтверджує оплату послуги виїзду працівника медичної лабораторії до засудженого з метою забору біоматеріалів для проведення тестування на СOVID-19 методом ПЛР.

Після тривалого побачення засуджені протягом 1 4 діб будуть перебувати в приміщеннях для ізоляції, де їм на 1 2 -й день ізоляції (або за наявності ознак інфікування коронавірусом) обов'язково проводитиметься тест на COVID-19 y присутності медичного працівника медичної частини філії Державної установи «Центр охорони здоров'я Державної кримінально-виконавчої служби України».

Закон і Бізнес