Закон і Бізнес


Помічників адвокатів навчатимуть онлайн


27.11.2020 16:12
1561

Національна асоціація адвокатів України планує перевести в онлайн сервіси з підвищення кваліфікації для помічників адвокатів.


Про це повідомила голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова під час П’ятого Казахстанського форуму адвокатів «Цифровізація і адвокатура: нові виклики перед верховенством права, правосуддям та захистом прав людини», передає «Закон і Бізнес» з посиланням на НААУ. 

Зокрема планується розробити ІТ-продукти, які забезпечать можливості для навчання помічників адвокатів та автоматизують процедури входу в професію. Також Л.Ізовітова повідомила, що в майбутньому планується перевести в онлайн більше функцій самого офісу НААУ, її комітетів і регіональних Рад адвокатів.

За словами голови НААУ єдина онлайн-платформа підвищення кваліфікації адвокатів — Вища школа адвокатури НААУ — виключила корупційні ризики, так звану «покупку» балів про проходження кваліфікації.

«В кінці кожного року адвокат, який виконав вимоги підвищення кваліфікації, отримує спеціальний сертифікат з кількістю балів, де один бал це одна година лекції або семінару. І відразу ж ця інформація вноситься автоматично в доступний всім профайл адвоката в ЄРАУ», — повідомила Л.Ізовітова. Вона зазначила, що таким чином, автоматизовано збір статистичних даних і на регіональному, і на національному рівні, і на рівні кожного адвоката.

В НААУ повідомили, що на сьогоднішній день онлайн-платформою для підвищення кваліфікації регулярно користується 31 543 адвоката (71%). За рік було проведено 1844 заходи за допомогою 4 зареєстрованих операторів підвищення кваліфікації.

Закон і Бізнес