Закон і Бізнес


Союзник чи опонент?


№46 (1500) 14.11—20.11.2020
1159

У рамках вебінару «Відновлення платоспроможності фізичних осіб: переваги та підводні камені» лектори дискутували про те, чи є необхідною участь арбітражного керуючого у такій категорії справ.


Основною причиною непопулярності процедури банкрутства фізичної особи, на думку деяких експертів, є сума судового збору і авансування витрат арбітражного керуючого, яка вноситься наперед.

З такою точкою зору не погоджується арбітражний керуючий, адвокат, заступник голови Ради арбітражних керуючих Дніпропетровської області, керуючий партнер «Правової константи» Любов Лукашук. На її думку, пересічний громадянин не зможе розробити якісний план реструктуризації.

Виступаючи з доповіддю на тему «Арбітражний керуючий у справах про неплатоспроможність фізичної особи. Хто він — союзник чи опонент? Як обрати справжнього професіонала?», Л.Лукашук зазначила, що ідеального алгоритму обрання арбітражного керуючого для участі у справі не існує, проте є важливі фактори, на які боржник може звернути увагу при обранні фахівця із вказаного питання.