Закон і Бізнес


Нагороди до свята


№45 (1499) 07.11—13.11.2020
17226

За значний вклад у зміцнення авторитету судової влади, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток судової влади, багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята — Дня працівників суду Рада суддів України нагородила відзнаками суддів та працівників судової системи.


РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ

30 жовтня 2020 року №67

РІШЕННЯ

Про нагородження відзнаками Ради суддів 

Заслухавши та обговоривши інформацію секретаря Ради суддів України — голови комісії з розгляду подань про нагородження відзнаками РСУ Журавської О. В. щодо заохочення, відповідно до ч.9 ст.56 закону «Про судоустрій і статус суддів», Положення про нагородження відзнакою Ради суддів, затвердженого рішенням РСУ від 30.11.2007 №118 (зі змінами), та Положення про Раду суддів, затвердженого позачерговим Х з’їздом суддів України 16.09.2010 (із наступними змінами), Рада суддів

ВИРІШИЛА:

за значний вклад у зміцнення авторитету судової влади, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток судової влади, багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята — Дня працівників суду

нагородити Почесною грамотою Ради суддів України:

БАТРАКА Володимира Васильовича — суддю Апеляційного суду Полтавської області у відставці;

БАТЮКА Василя Вікторовича — суддю Броварського міськрайонного суду Київської області у відставці;

БІЛОШИЦЬКУ Інну Юріївну — старшого судового розпорядника Радомишльського районного суду Житомирської області;

БОНДАР Ганну Петрівну — помічника судді Деснянського районного суду м.Києва;

ГОЛУБЕЦЬ Лілію Степанівну — головного спеціаліста з питань персоналу Долинського районного суду Івано-Франківської області;

ГРИГОРОВА Павла Олександровича — суддю Апеляційного суду Харківської області у відставці;

ГРИШИНА Петра Володимировича — суддю Харківського апеляційного суду у відставці;

ГРИЩЕНКО Оксану Володимирівну —

керівника апарату Радомишльського районного суду Житомирської області;

ГУЛЕНКО Олену Анатоліївну — головного спеціаліста Радомишльського районного суду Житомирської області;

ДЯКІВ Тетяну Євгенівну — помічника судді Долинського районного суду Івано-Франківської області;

ЄФІМЕНКО Олену Миколаївну — головного спеціаліста відділу із забезпечення діяльності керівництва Миколаївського апеляційного суду;

КІСЯ Петра Васильовича — суддю Харківського апеляційного суду у відставці;

КУЗЬМЕНКО Любов Василівну — суддю Сьомого апеляційного адміністративного суду у відставці;

КУЦЕНКО Людмилу Сергіївну — начальника відділу із забезпечення діяльності керівництва Миколаївського апеляційного суду;

ЛУКАНЬ Оксану Зіновіївну — секретаря судового засідання Долинського районного суду Івано-Франківської області;

ЛУЦИКА Романа Володимировича — судового розпорядника Долинського районного суду Івано-Франківської області;

МІХІЄНКОВУ Тамару Леонідівну — суддю Броварського міськрайонного суду Київської області у відставці;

МІХНЯКА Ярослава Андрійовича — суддю Сколівського районного суду Львівської області у відставці;

ОВДІЄНКО Любов Петрівну — керівника апарату Броварського міськрайонного суду Київської області;

ОСТАПЕНКО Катерину Миколаївну — старшого секретаря Краснопільського районного суду Сумської області;

ОХРІМЧУК Ірину Григорівну — суддю Сьомого апеляційного адміністративного суду у відставці;

ПАСІЧНИКА Миколу Миколайовича — керівника апарату Долинського районного суду Івано-Франківської області;

ПЕТРЕНКО Світлану Михайлівну — помічника голови Броварського міськрайонного суду Київської області;

ПІДОПРИГОРУ Олену Євгеніївну — керівника апарату Тростянецького районного суду Сумської області;

РУСІНУ Марію Олексіївну — спеціаліста Голосіївського районного суду м.Києва;

ХРИПЧЕНКО Ларису Григорівну — суддю Апеляційного суду Полтавської області у відставці;

ШВЕЙНОВУ Ірину Василівну — помічника судді Миколаївського апеляційного суду;

ЩЕРБАКА Артема Валерійовича — керівника апарату Голосіївського районного суду м.Києва;

ЮХИМЕНКО Мирославу Василівну — помічника судді Деснянського районного суду м.Києва;

нагородити Грамотою Ради суддів України:

АНТОНЕНКО Анну Володимирівну — помічника судді Старобільського районного суду Луганської області;

БЕНДЕШ Аллу Ільківну — секретаря судового засідання Сколівського районного суду Львівської області;

БУНЯК Валентину Миколаївну — старшого секретаря Заводського районного суду м.Запоріжжя;

ВАСИЛЬЧЕНКО Наталію Олександрівну — секретаря судового засідання Заводського районного суду м.Запоріжжя;

ВОЙЦЕХІВСЬКОГО Артема Станіславовича — помічника судді Деснянського районного суду м.Києва;

ГАРНЮК Олену Василівну — керівника апарату Зачепилівського районного суду Харківської області;

ГРИНЬ Ларису Григорівну — секретаря Заводського районного суду м.Запоріжжя;

ДАНИЛЮК Катерину Борисівну — секретаря судового засідання відділу забезпечення розгляду адміністративних справ Хмельницького окружного адміністративного суду;

ДВІРНИК Наталію Валеріївну — помічника судді Полтавського апеляційного суду;

ДМИТРАШКО Світлану Аркадіївну — помічника судді Оболонського районного суду м.Києва;

ДОЛЕНКО Ірину Леонідівну — головного спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Волинського апеляційного суду;

ДОЛЮ Степана Борисовича — помічника судді Монастириського районного суду Тернопільської області;

ДРИЧАК Віту Валеріївну — помічника судді Макарівського районного суду Київської області;

ЄСИПЕНКО Юлію Олександрівну — секретаря судових засідань Деснянського районного суду м.Києва;

ЖУРОМСЬКУ Ірину Ігорівну — секретаря судових засідань Деснянського районного суду м.Києва;

ЗАРІЧАН Марину Володимирівну — головного спеціаліста відділу забезпечення розгляду адміністративних справ Хмельницького окружного адміністративного суду;

ЗЕЛЕНСЬКУ Ольгу Іванівну — секретаря судового засідання відділу забезпечення діяльності судової палати з розгляду цивільних справ Полтавського апеляційного суду;

ІВАНЧИК Катерину Олегівну — заступника керівника апарату Заводського районного суду м.Запоріжжя;

ІЩЕНКО Ангеліну Сергіївну — помічника судді Заводського районного суду м.Запоріжжя;

КАСЯН Анну Русланівну — помічника судді Деснянського районного суду м.Києва;

КЕЛЬЇНУ Анастасію Григорівну — помічника судді Миколаївського апеляційного суду;

КОВАЛЬЧУКА Олександра Анатолійовича — помічника судді Хмельницького окружного адміністративного суду;

КОЗЬМЕНКО Олену Григорівну — помічника голови Заводського районного суду м.Запоріжжя;

КОРНУТУ Тетяну Богданівну — секретаря судового засідання Сколівського районного суду Львівської області;

КРИВОБОГОВУ Євгенію Гаврилівну — секретаря Старобільського районного суду Луганської області;

ЛЕГКОБИТ Тетяну Сергіївну — головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення, статистичної роботи та узагальнення судової практики Хмельницького окружного адміністративного суду ;

ЛИТВИНЕНКО Інну Томашівну — секретаря судового засідання Заводського районного суду м.Запоріжжя;

ЛІСОВЕНКА Олександра Олександровича — секретаря судового засідання Оболонського районного суду м.Києва;

ЛОПУШНЯК Тетяну Павлівну — секретаря судового засідання Гадяцького районного суду Полтавської області;

МАТЮХІНУ Оксану Геннадіївну — головного спеціаліста відділу режимно-секретної роботи Волинського апеляційного суду;

ОЛЕШКО Дениса Володимировича — секретаря судових засідань Деснянського районного суду м.Києва;

ПАВЛЕНКО Тетяну Іванівну — секретаря судового засідання Гадяцького районного суду Полтавської області;

ПАШАЄВУ Ларису Миколаївну — секретаря суду відділу забезпечення діяльності судової палати з розгляду кримінальних справ Полтавського апеляційного суду;

ПОЛІЩУК Ольгу Федорівну — головного спеціаліста відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Хмельницького окружного адміністративного суду;

ПРОКОПЧУК Оксану Олегівну — секретаря судових засідань Макарівського районного суду Київської області;

СИНЬКОВУ Галину Михайлівну — діловода Заводського районного суду м.Запоріжжя;

СОЛОШЕНКО Олену Олександрівну — помічника заступника голови Старобільського районного суду Луганської області;

СТРАХАРСЬКУ Маріанну Володимирівну — начальника відділу забезпечення розгляду адміністративних справ Хмельницького окружного адміністративного суду;

ТИМЧИШИНА Володимира Миколайовича — помічника судді Хмельницького окружного адміністративного суду;

ТКАЧЕНКО Дарію Олександрівну — помічника судді Полтавського апеляційного суду;

ТРЕМБАЧ Мар’яну Миколаївну — секретаря судового засідання Сколівського районного суду Львівської області;

ТЯГНИРЯДНО Ларису Миколаївну — керівника апарату Полтавського апеляційного суду;

ФУРСОВУ Ольгу Ігорівну — помічника судді Заводського районного суду міста Запоріжжя;

ШИРОКОЛАВУ Оксану Василівну — секретаря судового засідання Гадяцького районного суду Полтавської області;

оголосити Подяку Ради суддів України:

АБРАШКІНУ Руслану Анатолійовичу — головному спеціалісту відділу забезпечення діяльності суддів, претензійно-позовної та правової роботи Харківського окружного адміністративного суду;

АНДРУЩЕНКО Дар’ї Володимирівні — секретарю судового засідання відділу з надання судово-адміністративних послуг Харківського окружного адміністративного суду;

БЄЛИХ Наталії Борисівні — заступнику керівника апарату Ковельського міськрайонного суду Волинської області;

БИЧОК Тетяні Петрівні — секретарю судових засідань Ірпінського міського суду Київської області;

БУРБЕЛІ Лілії Олександрівні — начальнику відділу забезпечення діяльності голови суду та його заступника Вінницького окружного адміністративного суду;

ВАСИЛЕНКУ Владиславу Миколайовичу — заступнику начальника відділу узагальнення судової практики, роботи по розгляду звернень фізичних та юридичних осіб і зв’язку зі ЗМІ Харківського окружного адміністративного суду;

ВОЗНЮК Наталії Олексіївні — помічнику голови Ковельського міськрайонного суду Волинської області;

ВОЛЬВАЧУ Роману Прокоповичу — головному спеціалісту з інформаційних технологій Краснопільського районного суду Сумської області;

ГОНТАР Яні Валеріївні — помічнику судді судової палати з розгляду кримінальних справ Харківського апеляційного суду;

ГОРЕНКО Юлії Віталіївні — секретарю судового засідання відділу забезпечення діяльності судової палати у цивільних справах Миколаївського апеляційного суду;

ДЕНИЩУК Жанні Олександрівні — помічнику судді Волинського апеляційного суду;

ЄВДОКИМОВІЙ Марії Сергіївні — помічнику судді Заводського районного суду м.Запоріжжя;

ЖУРАВЕЛЬ Інні Володимирівні — помічнику судді патронатної служби Харківського окружного адміністративного суду;

КОНАЄВІЙ Галині Михайлівні — друкарці І категорії Сколівського районного суду Львівської області;

КОНЦЕВИЧ Яні Олегівні — секретарю судового засідання відділу забезпечення діяльності судової палати з розгляду цивільних справ Волинського апеляційного суду;

КОНЯЄВІЙ Ніні Юріївні — секретарю судового засідання Близнюківського районного суду Харківської області;

КОПИТКО Інні Олександрівні — секретарю судового засідання Шацького районного суду Волинської області;

МИРОШНИЧЕНКО Аллі Миколаївні — секретарю судового засідання Щорського районного суду Чернігівської області;

МИХАЛЕВИЧ Марині Василівні — секретарю судового засідання Щорського районного суду Чернігівської області;

МОТРІЙ Альоні Вікторівні — консультанту (по роботі з персоналом) Миргородського міськрайонного суду Полтавської області;

МУЖЕЦЬКОМУ Віктору Олексійовичу — секретарю судового засідання Голосіївського районного суду м.Києва;

ПАЛАНИЧКО Лесі Леонідівні — керівнику апарату Вишгородського районного суду Київської області;

РОЗЛУЦЬКОМУ Андрію Миколайовичу — помічнику судді Вінницького окружного адміністративного суду;

РЯБІНОВІЙ Вікторії Ігорівні — помічнику судді патронатної служби Харківського окружного адміністративного суду;

САРАДЯНУ Семену Ашотовичу — заступнику керівника апарату Московського районного суду міста Харкова;

САФОН Марині Михайлівні — старшому судовому розпоряднику Щорського районного суду Чернігівської області;

СІВІРІНІЙ Олені Геннадіївні — секретарю судових засідань Ірпінського міського суду Київської області;

СТАДНИК Віталіні Михайлівні — керівнику апарату Печенізького районного суду Харківської області;

СТОРЧАКУ Максиму Володимировичу — помічнику судді Вінницького окружного адміністративного суду;

ТКАЧЕНКО Олені Олександрівні — помічнику судді Тростянецького районного суду Сумської області:

ХАРЧЕНКО Ірині Олексіївні — помічнику судді Щорського районного суду Чернігівської області;

ЧМІЛЬ Тетяні Арсентіївні — секретарю судового засідання Близнюківського районного суду Харківської області;

ШЕВЧЕНКО Олені Олександрівні — секретарю судового засідання Близнюківського районного суду Харківської області;

ЯРМАКУ Павлу Володимировичу — начальнику відділу забезпечення діяльності судової палати з розгляду кримінальних справ Харківського апеляційного суду;

ЯЧАЛО Анні Василівні — заступнику керівника апарату Миргородського міськрайонного суду Полтавської області;

за значний вклад у зміцнення авторитету судової влади, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток судової влади, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 65-річного ювілею від дня народження нагородити Почесною грамотою Ради суддів України:

ДАНИЛЮКА Миколу Івановича — суддю Шевченківського районного суду міста Чернівці у відставці;

ФЕДОРКА Михайла Михайловича — судового розпорядника відділу служби судових розпорядників Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області;

за значний вклад у зміцнення авторитету судової влади, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток судової влади, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 60-річного ювілею від дня народження нагородити Грамотою Ради суддів України:

ДУДАКОВА Сергія Євгеновича — суддю Шевченківського районного суду міста Чернівці у відставці.

Голова Б.Моніч