Закон і Бізнес


ВККН вперше очолила нотаріус


02.11.2020 17:51
2083

Нотаріальна спільнота України вперше в історії отримала переважну більшість у складі Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату, яка функціонує при Міністерстві юстиції України. Окрім того, очолила ВКНН представник нотаріальної спільноти.


Як «ЗіБ» повідомили в Нотаріальній палаті України, відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 02.11.2020 № 3811/5, до нового складу ВККН увійшли 3 представники міністерства та 11 нотаріусів.

Отже у складі Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату:

представники Мін’юсту — Віра Бондаренко, Еліна Журба, Ольга Кирилюк;

нотаріуси — Інна Бернацька, Тетяна Балик, Лариса Ворошина, Тамара Крючкова, Тетяна Кучеренко, Оксана Кіцула, Юрій Пилипенко, Галина Твердохліб, Наталія Саутенко, Оксана Чорна, Андрій Юр-Капінос.

Очолила ВКНН представник нотаріальної спільноти – Інна Бернацька, член Ради Нотаріальної палати України, голова відділення НПУ в Рівненській області, приватний нотаріус Острозького районного нотаріального округу.

Нагадаємо, ВККН визначає рівень професійної підготовленості осіб, що мають намір займатися нотаріальною діяльністю, та вирішує питання про анулювання свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю.

Закон і Бізнес