Закон і Бізнес


Адвокати протистоятимуть порушенню їх прав зі сторони ВАКС


27.10.2020 17:12
3059

Протистояння між ВАКС та адвокатами загострюється, що у випадку недосягнення компромісу може призвести до непередбачуваних наслідків. Тому адвокатська спільнота має намір впровадити механізм інформування про порушення їх прав зі сторони ВАКС.


Такого висновку дійшли члени Комітету захисту прав адвокатів Київської області на засіданні 26 жовтня 2020 року, передає «ЗіБ».

Засідання було скликано  зв’язку із збільшенням кількості випадків порушень прав та гарантій адвокатів при здійсненні захисту, представництва громадян у справах які розглядаються, або перебувають у проваджені Вищого антикорупційного суду.

За результатами засідання, Комітетом прийнято ряд важливих рішень, спрямованих, зокрема, на запобігання порушень професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності, а також щодо розроблення та впровадження механізму інформування адвокатів, які беруть участь у Вищому антикорупційному суді, та,  які стикались із випадками порушень прав адвокатів у процесі, з метою фіксування інформації про такі порушення, своєчасного реагування на факти порушень, надання адвокатам допомоги та підтримки.

Комітет закликає повідомляти про вказані випадки на електрону скриньку: k0672574444@gmail.com або телефонувати на цілодобову «гарячу» лінію Комітету: +380672574444.

Закон і Бізнес