Закон і Бізнес


Бідний батько


№40 (1494) 03.10—09.10.2020
1860

Необхідність забезпечувати своїх дітей — не для всіх легка справа. Декому важко й себе прогодувати, не те що малюка. Тож за несплату аліментів чоловіки подекуди готові боротись усіма методами — судовими розбірками та прокльонами.


Олена Леонідова із Широківського районного суду Дніпропетровської області відмовилася відкривати справу за позовом чоловіка проти районної держадміністрації та служби у справах дітей про припинення стягнення аліментів.

Чоловіка настільки розлютила необхідність утримувати власну дитину, що він увірвався до кабінету законниці й висловив усе, що наболіло на душі. Він удався до погроз, а до всього додав кілька прокльонів. Потім кинув документи, які йому надіслав суд, на стіл і вийшов, грюкнувши дверима.

Поведінка не задоволеного аліментами батька не залишилася без реакції судді. Вона вважає, що з такими проявами слід боротися задля запобігання заворушенням. Тому жінка звернулася до Вищої ради правосуддя (№4472/0/6-20), вимагаючи захисту від «безпідставних і деструктивних нападок».