Закон і Бізнес


Місцеві вибори обговорила АЗПП на Закарпатті


.

21.09.2020 15:59
1250

19 вересня 2020 року під егідою Асоціації захисту прав правників України відбувся круглий стіл, присвячений готовності України до чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, що відбудуться у жовтні.


Участь у заході взяли адвокати, юристи, журналісти, підприємці та громадські діячі Закарпаття, передає «Закон і Бізнес».

Оскільки багато хто з присутніх реалізує цієї осені пасивне виборче право, модератор круглого столу – очільник АЗПП, голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош перед початком застеріг учасників від спроб агітації під час професійного обговорення.  «Вибори до місцевих органів є вирішальним етапом у розвитку нашої країни. Ми хотіли б сьогодні дистанціюватися від будь-яких політичних симпатій. Тому тут не буде жодної реклами політичних партій чи агітації», - зазначив О.Фазекош.

Експерти поділилися зокрема власним баченням правових проблем організації та проведення місцевих виборів. Було наголошено на недолугості чинної редакції Виборчого кодексу, який за існуючої моделі фактично порушує принцип представництва. За результатами круглого столу було підготовлене звернення до Верховної Ради про необхідність повернення до мажоритарної або змішаної системи виборів.

Закон і Бізнес