Закон і Бізнес


Епістолярна історія


№38 (1492) 19.09—25.09.2020
2419

Переслідувачка має якийсь особистий потяг до храму Феміди. Вона без запрошення ходить на засідання, виголошує монологи, а коли ніхто не викликає поліцію, то робить це сама...


Лариса Пасацька з Ватутінського міського суду Черкаської області отримує від особи, яка не є учасницею процесу, письмові звернення. Кореспонденція надходить із травня. 

У листах громадянка звинувачує служительку Феміди в тому, що та розглядає віртуальні кримінальні справи за штучно створеними провадженнями. Звіти про те, що суддя виконувала роботу й отримувала зарплату, особа вважає фіктивними та підробленими. Також та людина підрахувала, що суддя отримує 200 тис. грн., але нічого не робить. 

Л.Пасацька розглядає кримінальне провадження про заподіяння легких тілесних ушкоджень. Дописувачка впевнена, що знає, який вирок буде винесено. Одне із засідань не відбулося через те, що громадянку не забажали пустити в зал, а без неї потерпілий не хотів брати участі в слуханні. 

Іншим разом тій жінці таки вдалося проникнути на засідання, і вона відмовилася його покидати, поки суддя не виготовить письмової заборони на такі дії. Після цього особа вирішила висловити все, що в неї накипіло на душі, тому початок засідання затягнувся на 20 хв., бо довелося слухати монолог.

Оскільки ніхто до непроханої гості поліції не викликав, вона це зробила сама. Щоправда, для того, щоб поліція затримала суддю за корупцію.

Урешті-решт Л.Пасацька таки написала на переслідувачку заяву в поліцію. Також володарка мантії звернулася до Вищої ради правосуддя (№4257/0/6-20), бо не змогла самостійно справитись із набридливою дамочкою.