Закон і Бізнес


Обжерливості — бій!

Китайців хочуть привчити менше їсти


У Піднебесній заведено замовляти страви «на стіл»: беруть кілька порцій на всіх, індивідуальна тільки чашка рису.

№38 (1492) 19.09—25.09.2020
1271

У Китаї люди масово не доїдають. Причому не доїдають стільки, що залишків вистачило б, щоб прогодувати до 50 млн осіб. Тому влада вирішила боротися з цим явищем. Завдання не з легких, адже гурманство — важливий елемент місцевого способу життя.


Хоча багато китайців готують вдома, заклади громадського харчування не пустують: дні народження, випускні, вечері для вчителів, частування за підвищення — на таких банкетах завжди стоїть проблема марнотратства. Крім того, столовий етикет не допускає порожніх тарілок: якщо все доїли, отже, ще не ситі. Як наслідок, значна частина замовлення потрапляє у смітник.

Особливо ініціативні власники ресторанів уже борються з обжерливістю. Відвідувачів мережі кафе «Смажена яловичина Чуйянь» у минулому місяці зважували. Наприклад, фірмову яловичину або тушковану свинину могли їсти тільки жінки, не важчі за 40 кг, і чоловіки, легші за 80. Творчий підхід не оцінили, ресторан звинуватили у дискримінації.

В Ухані ресторанам рекомендували запровадити правило: подавати на одну страву менше, ніж людей за столом. А в Шанхаї пропонують доповідати про тих, хто викидає їжу. Виявити порушників неважко: в країні десятки мільйонів камер спостереження із системою розпізнавання облич. У Харбіні навіть поставили камери над ресторанними смітниками. Викинув їжу тричі — потрапиш на «екран ганьби» у залі.

Покарання за розбазарювання продуктів ще не ввели. Депутати над цим працюють, а поки що залишається сподіватися на пропаганду і свідомість громадян. Хоча в Гуйчжоу, наприклад, у 2017-му заборонили весільні банкети, якщо у нареченого або нареченої це не перший шлюб.