Закон і Бізнес


Ребра Феміди


№36 (1490) 01.09—11.09.2020
3267

Одному служителю Феміди спалили автомобіль, ще одна особа дістала черепно-мозкову травму. Така небезпека чекає на творців справедливості у гарячому місті, на дикому Півдні, де живуть нестримні ковбої, — у Білгороді-Дністровському.


Працівники Білгород-Дністровського районного суду Одеської області неодноразово ставали жертвами нападів. Зокрема, одному із законників кілька років тому спалили автомобіль. Однак жоден напад так і не вдалося розслідувати, злочинів не розкрили. На думку служителів Феміди, правоохоронці недбало ставляться до ведення цих справ і легковажать їхньою безпекою.

Недавно стався ще один напад — на суддю Юлію Шевчук. У неї вимагали гроші та коштовності, а також добряче побили. Жінка дістала перелом ребер і черепно-мозкову травму. Із цього приводу відбулися збори, на яких колеги постраждалої зобов’язали очільника установи Олександра Боярського звернутися до всіх, до кого можна, щоб працювати надалі в безпеці. До слова, суд узагалі ніхто не охороняє.

О.Боярський написав не тільки до Вищої ради правосуддя (№7955/0/8-20), а й до керівника Національної поліції, Генерального прокурора й навіть Президента. Сподівається, що ніхто з його підлеглих більше не постраждає.