Закон і Бізнес


Створено реєстр потерпілих від збройного конфлікту на Донбасі


18.08.2020 15:52
2286

Прокуратура встановлює осіб, які потерпіли від злочинів під час збройного конфлікту на Сході України. Таким чином потерпілі з реєстру зможуть звернутися до суду для відшкодування заподіяних збитків.


У прокуратурі Луганської області запроваджено реєстр потерпілих фізичних та юридичних осіб від злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту на тимчасово окупованій території або пов’язаних зі збройною агресією Російської Федерації проти України, передає «ЗіБ».

Як зазначили у прокуратурі, це дасть можливість громадянам отримати відповідний процесуальний статус потерпілого, встановити розмір заподіяних збитків та звернутися до суду для їх подальшого відшкодування.

Веденням реєстру займається управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, прокуратури Луганської області.

Якщо Вам спричинено шкоду від обстрілів, знищено, пошкоджено або захоплено Ваше майно, звертайтеся до прокуратури Луганської області.

При цьому звернення повинно відповідати вимогам, встановленим ст. 5 Закону України «Про звернення громадян», а саме у ньому має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина та контакти, викладено суть порушеного питання. 

Закон і Бізнес